Захист в кримінальному провадженні

Забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого, особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру або вирішується питання про їх застосування у кримінальному провадженні, особи, стосовно якої розглядається питання про видачу іноземній державі (екстрадицію), а також особи, яка притягається до адміністративної відповідальності під час розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Представництво в кримінальному, цивільному, господарському, адміністративному та конституційному судочинстві

Забезпечення реалізації прав і обов’язків клієнта в цивільному, господарському, адміністративному та конституційному судочинстві, в інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами, прав і обов’язків потерпілого під час розгляду справ про адміністративні правопорушення, а також прав і обов’язків потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача у кримінальному провадженні.

Захист прав у спорах, що виникають із кредитних правовідносин

Захист прав клієнта у кредитних та іпотечних відносинах з банками та іншими фінансово-кредитними установами, за позовами, що виникають при укладенні, забезпеченні, виконанні та припиненні кредитних договорів, а також при визнанні їх недійсними (моб. +380506906606 - Адвокат Усатенко В'ячеслав Юрійович).

Консультації

Надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань.

Складання позовних заяв

Складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру, спрямованих на забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів клієнта, недопущення їх порушень, а також на сприяння їх відновленню в разі порушення.

Правовий супровід діяльності клієнта.

Оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності.

Консультації з питань страхування.